מאמרים לעיצוב וטיפים למדבקות קיר מעוצבות
משרד ללא עיצוב ,נקי מידי וסטרילי מידי יכול להפחית תפוקת עבודה ב15% 65% מהעבודים טענו שאם משרדם היה “מרתק” יותר זה היה משפר את ביצועיהם. 1/3 מהעובדים מתביישים לעיתים לזמן לקוחות למשרדיהם בגלל המראה שלו. סביבת העבודה הפיסית והחזותית אחראית על 24% משביעות רצון העבודה של העובדים.
ישנה סברה רווחת שמדבקות קיר מתאימות רק לקיר. שמא? מדבקות קיר אומנם נקראות כך אך בעצם הן מתאימות לכל משטח חלק, יבש וישר כגון ארונות, מיטות, חרסינות ואפילו חלונות ורכבים.
בעבר הלא רחוק, מדבקות הקיר היו נחלה כמעט ובלעדית של עיצוב חדרי הילדים שלנו, החל מטפטים עם דוגמאות ילדותיות ועד מדבקות קיר עם חיות מצוירות ולבבות מעל המיטה. מגוון אפשריות עיצוב חדרי הילדים והתינוקות היה ועודנו מאוד מגוון וצבעוני אך האם מדבקות לקיר הן עיצוב מתאים רק לחדרי הילדים?
האם עלה בדעתכם אי פעם להכניס את השובבות והחמימות של חיות הג'ונגל לחדרי ילדכם?
מדבקות קיר הן הטרנד הכי לוהט בתחום עיצוב הבית בפרט ועיצוב העסק או המשרד בכלל בשנים האחרונות.
הדבקת מדבקות לקיר או לכל משטח ישר בעצם הינה משימה קלה ביותר. יותר ויותר אנשים אפילו ניגשים למשימה הזו בשמחה והופכים את ההדבקה למעין בילוי.
ישנה שאלה העולה בכל מוחו של בעל עסק, ביחוד עסק קטן או בינוני, והיא- האם להשקיע במיתוג?
הדבקת מדבקות קיר הפכה בשנים האחרונות לטרנד הכי חם בעיצוב הבית החל מחדרי ילדים ועד חדרי אורחים, הסלון או אפילו המטבח. מגוון אפשרויות העיצוב הוא אינסופי, צורות מיוחדות וצבעים מרהיבים ואפילו גדלים בהתאמה אישית. מגוון עיצובי מדבקות הקיר הוא כל כך גדול שבחירה של העיצוב שהכי מתאים לכל קיר הופכת להיות ממש משימה מאתגרת.
טואול - בניית אתרים