משלוח עם שליח עד הבית 29 ש"ח בלבד!  

    

 אודות   |   הוראות הדבקה   |  מבצעים  |  שאלות נפוצות   |   צור קשר
להזמנות טלפוניות: 03-6700-640

        מאמרים לעיצוב וטיפים למדבקות קיר מעוצבות
חיפוש :

עיצוב חדרי ילדים במינימום מאמץ ותקציב
האם עלה בדעתכם אי פעם להכניס את השובבות והחמימות של חיות הג'ונגל לחדרי ילדכם?

בעבר הלא רחוק כל שעליכם היה לעשות הוא לקבוע עם צייר קירות מדופלם, להכין את הקיר המיועד ולצבוע אותו בלבן כולל תיקונים ושפשופים, לשבת על סקיצות במשך שעות ולבחור אחת שתתאים ובעיקר לשלם הון תועפות. ומה קורה לאחר שנתתים כשהילד גדל? מתחילים את כל הסיפור מהתחלה...מתסכל.

במקרה אחר היה עליכם לבחור טפט מתאים ולרוב מאוד יקר, למרוח המון המון דבק (רעיל אגב..) ולקוות שהילד לא יגדל כל כך מהר ותצטרכו לחזור על הפעולה הזו שוב רק כדי לגלות שהדבק לא יורד בקלות ומשאיר המון סימנים...מתסכל כבר אמרנו?

לשמחתנו הקידמה הביאה איתה שלל אפשרויות עיצוב ע"י מדבקות קיר שאינן מצריכות איש מקצוע יקר או דבק רעיל ולא ניתן להסרה.

במדבקות הקיר לחדרי ילדים המודרניות כל חיות הג'ונגל- האריה, הקוף והג'ירפה מתעוררים לחיים בצבעים מרהיבים ובגדלים כמעט אמיתיים.

למעשה כל עיצוב אשר עולה בדעתכם ומתאים לחדרי ילדים החל בדמויות שובבות או אפילו מדבקות קיר טפט הן ישימות וכולן ללא יוצא מן הכלל אינן מצריכות שימוש בדבק. כמו כן מחירן המשתלם של מדבקות הקיר לילדים כבר אינן כואבות בכיס כאשר מגיע הזמן להחליפן בעיצוב מתאים יותר לגילו של הילד.

כל מדבקת קיר לחדרי תינוקות או ילדים מגיעה עם הדבק מוכן בגב המדבקה. סוג זה של דבק נדבק בקלות אל הקיר, איננו משאיר סימנים בקילוף המדבקה, איננו רעיל ואיכותי ביותר ולכן נותן לכם ההורים קצת שקט נפשי.

בנוסף שיטת ההדבקה הינה קלה ביותר וכוללת בדרך כלל נייר אפליקציה או גליון מעבר שתפקידו לעזור לכם למקם ולהדביק את מדבקת הקיר למקומה הרצוי.

אופציה נוספת להכנסת הג'ונגל אל חדר התינוקות והילדים שלכם היא במדבקות עשה זאת בעצמך. כל גליון מגיע עם מספר דמויות אשר מסביבן יש קו חיתוך והרכבת כל הדמויות יוצרת לבסוף מדבקה אחת ענקית על הקיר.

כיום אין צורך להוציא המון כספים על עיצוב חדר הילדים והתינוקות, ניתן בהחלט לעצב בתקציב מינימלי חדר תינוקות וילדים ע"י שימוש במדבקות קיר מעוצבות וזאת מבלי לפחד להחליף את העיצוב באופן טבעי כאשר הילד גדל.

טואול הקמת אתרי אינטרנט