משלוח עם שליח עד הבית 29 ש"ח בלבד!  

    

 אודות   |   הוראות הדבקה   |  מבצעים  |  שאלות נפוצות   |   צור קשר
להזמנות טלפוניות: 03-6700-640

        מאמרים לעיצוב וטיפים למדבקות קיר מעוצבות
חיפוש :

איך מדביקים מדבקות קיר?הדבקת מדבקות לקיר או לכל משטח ישר בעצם הינה משימה קלה ביותר. יותר ויותר אנשים אפילו ניגשים למשימה הזו בשמחה והופכים את ההדבקה למעין בילוי. רשת האינטרנט ואפילו חלונית החיפוש של גוגל תספק לכם שלל מדריכים כתובים או אפילו מצולמים עם הסברים מפורטים והדגמות להדבקה נכונה של מדבקות לקיר או לכל משטח אחר חלק.

חשוב להבין שישנם שני סוגי מדבקות הנדבקות לקיר:

1.       הדבקה ישירה.

2.      הדבקה בעזרת גליון מעבר.

השיטה בה נדביק כל אחת מהמדבקות הינה שונה בתכלית אך בד בבד קלה ומהנה.

אם כן, השיטה הראשונה להדבקת מדבקות הקיר הינה שיטת ההדבקה הישירה. שמה של השיטה כבר די מסגיר את הטכניקה והיא פשוט לקלף את המדבקה מהגליון ולהדביקה לקיר או למשטח הישר. זוהי שיטה פשוטה, קלה ומהירה ודימה לקילוף והדבקת מדבקה רגילה שכל אחד מאיתנו אי פעם התנסה.

השיטה השניה היא שיטת גליון המעבר שלדעת רבים אפילו קלה יותר שכן אנחנו בסטודיו מכינים לכם את המדבקה עם חלק קדמי שקוף או חצי שקוף ולמעשה המדבקה תודבק בחלק אחד אל הקיר בשיטתיות ולכן שיטת הדבקה זו הינה קלה ביותר ואיננה מצריכה ידע, כשרון אן הזמנת איש מקצוע.

ישנם סוגי מדבקות אשר בן משולבות 2 השיטות, הדבקה ישירה והדבקה בעזרת גליון מעבר, ויש להבין טרם ההדבקה האם מדובר בשילוב של 2 השיטות שכן כאמור הן שונות.

אם כן ,כפי שהוזכר, הדבקת מדבקות לקיר או בכלל היא משימה קלה ומהנה ודורשת רק מעט סבלנות. השינוי בבית יהיה מיידי ויכניס אור וצבע.

טואול הקמת אתרי אינטרנט