משלוח עם שליח עד הבית 29 ש"ח בלבד!  

    

 אודות   |   הוראות הדבקה   |  מבצעים  |  שאלות נפוצות   |   צור קשר
להזמנות טלפוניות: 03-6700-640

        מאמרים לעיצוב וטיפים למדבקות קיר מעוצבות
חיפוש :

למה כדאי למתג את החנות או המשרד?ישנה שאלה העולה בכל מוחו של בעל עסק, ביחוד עסק קטן או בינוני, והיא- האם להשקיע במיתוג? הרי בעל העסק כבר השקיע בשיפוץ, ברכישת ציוד יקר כגון מערכות קופות ומחשוב ועוד כהנה וכהנה. אז מי צריך עכשיו עוד הוצאות?

התשובה לשאלה הזו היא מאוד פשוטה ולא משתמעת ל-2 פנים. מי צריך עוד הוצאות? כנראה שאף אחד...אבל מי צריך עוד השקעה, כזו שתניב רווח כמעט ובמיידי? כל אחד. שהרי כל בעל עסק קטן או בינוני, מקביל פחות או יותר בכל תחום- במחיר, בנראות ובשירות, לרעהו.

אז.. למה שהלקוח הבא יכנס אליך לעסק? ולמה שהוא יקנה אצלך?

התשובה טמונה בחברות הגדולות שגם הן פעם התחילו בתור עסק קטן וצמחו עם השנים. ניתן להבחין בקלות שאותם חברות לא תמיד מציעות את המחיר הטוב ביותר, או את שרות הלקוחות הכי חברי בעולם. אז מה בדיוק הם מציעים? מותג. ואיך בונים מותג? ישנן כמה פעולות אך אנו נתמקד באחת עיקרית והיא בידול. מה זה בידול? על מנת שנוכל כבעלי עסקים לדרוש ולקבל פרמיה נוספת בעבור המוצר או השרות שלנו, עלינו להיות מיוחדים ושונים מהמתחרים שלנו.

אז זה בטח מאוד יקר... אז זהו שלא. ניתן בתקציב קטן יחסית לעצב את החנות, המשרד או אפילו את הרכב ע"י מדבקות קיר (שאגב טובות לכל משטח ישר כולל רכב, חלון ראווה וכדומה) בכדי לקבל בידול מקסימלי. ניתן אף להחליט על קו עיצובי מסוים ולמתג את העסק על פיו. למשל להחליט על צבע מסוים שיאפיין את העסק ופשוט להדביק מדבקות קיר ומדבקות לחלון הראווה בקו העיצובי אך עם אלמנטים שונים.

מגוון האפשרויות הוא אינסופי וניתן אף להחליף עיצוב בכל עונה, לפני חג חשוב (למכירות כמובן), ובכל פעם שמרגישים שיש צורך בניעור ורענון המותג.

מדבקות הקיר הפכו בשנים האחרונות לפתרון מעולה ופשוט לעיצוב כל חלל וניתן בתקציב קטן יחסית לקבל מראה שונה ויוקרתי לבית העסק.

עד לפני כמה שנים כמעט בכל משרד ניתן היה להבחין בקו עיצובי דומה שכלל במקרה הטוב חוסר טעם ובמקרה הרע סתם לוחות שנה שבעלי המשרד קיבלו והפכו אותם לאלמנטים עיצוביים. כיום, אין משרד אחד שמכבד את עצמו ותולה את האלמנטים הללו אלא משתמש (בחוכמה) באלמנטים עיצוביים אשר עשויים ממדבקות קיר.

השימוש במדבקות קיר במשרדים לא מוגבל רק לאזור אחד וניתן לראות כמעט בכל פינה במשרד עיצובים מדליקים החל מפינת ההמתנה והקבלה למשרד, בחדרי הצוות, במטבחון ואפילו בחדרי הנוחיות.

לסיכום, הדבקת מדבקות קיר בבית העסק לא רק שתורמת לבידול ולנראות אלא שהיא משרה תחושה נעימה ומשדרת רצינות ומקצועיות. האם אתה רוצה לשדר מקצועיות או להמשיך ולהדביק לוחות שנה על קירות בית העסק שלך?

טואול הקמת אתרי אינטרנט