משלוח עם שליח עד הבית 29 ש"ח בלבד!  

    

 אודות   |   הוראות הדבקה   |  מבצעים  |  שאלות נפוצות   |   צור קשר
להזמנות טלפוניות: 03-6700-640

        מאמרים לעיצוב וטיפים למדבקות קיר מעוצבות
חיפוש :

האם מדבקות קיר מתאימות לבית שלי?


 

הדבקת מדבקות קיר הפכה בשנים האחרונות לטרנד הכי חם בעיצוב הבית החל מחדרי ילדים ועד חדרי אורחים, הסלון או אפילו המטבח. מגוון אפשרויות העיצוב הוא אינסופי, צורות מיוחדות וצבעים מרהיבים ואפילו גדלים בהתאמה אישית. מגוון עיצובי מדבקות הקיר הוא כל כך גדול שבחירה של העיצוב שהכי מתאים לכל קיר הופכת להיות ממש משימה מאתגרת.

ראשית, מה זה בעצם מדבקות קיר? מאילו חומרים הם עשויים? האם הם מתאימים לכל משטח?

מאמר זה מבטיח לעשות קצת סדר וסוף סוף לגלות את כל סודות עולם עיצוב הבית ע"י מדבקות הקיר.

ניתן לחלק את עולם מדבקות הקיר לכמה מושגים עיקריים:

·         מדבקות ויניל- מדבקות ויניל הן מדבקות כה פופולריות כיוון שבמקרה הצורך הן ניתנות להסרה ללא השארת סימנים זאת תודות לעובדה שבתהליך ההדבקה אין מעורבות של דבק חיצוני אלא המדבקה כבר מוכנה עם דבק בצידה האחורי. סוג זה של מדבקות קיר נמכר ביחידה אחת בגודל סביר, בדר"כ ברוחב של 60 ס"מ ובאורך של מטר אחד או בכמה יחידות כאלו אשר בסופו של דבר מתחברות לכדי יחידה אחת גדולה כמו פאזל. בסטודיו מוביל ניתן למצוא מגוון רחב של עיצובי מדבקות קיר במגוון צבעים, צורות וגדלים. מדבקות הויניל מתאימות להדבקה על כל משטח ישר, נקי ויבש ולאו דווקא לקיר. מדבקת הויניל ניתנת להדבקה גם על חרסינות, ארונות, מיטות ושידות אשר מקנה להם מראה מחודש ורענון. בנוסף, ניתן לרחוץ את המדבקות במעט מים וע"י כך להשאירם נקיות.

·         מדבקות קלף והדבק- סוג זה של מדבקות קיר שונה מהותית ממדבקות הויניל ובדרך כלל ניתן למצוא יחידות קטנות של מדבקות על יריעה אחת אשר מתחברת לכדי מדבקה אחת גדולה. כשמה כן היא המדבקה היא בעצם יריעה אחת של מדבקה אשר עליה מודפסים האלמנטים ומסביבם יש קו חיתוך. בדרך כלל החיתוך סביב האלמנטים הללו הוא גס ולכן אם ההדבקה המתוכננת היא על קיר בצבע שונה מצבע לבן אז המראה שיתקבל לא יהיה חלק ומסביב לכל אוביקט תווצר מעין טבעת לבנה. את מדבקות הקלף והדבק ניתן להדביק על כל משטח ישר, חלק ויבש כגון קירות, ארונות, מיטות ושידות, למעשה ניתן להדביק בכל מקום ומגוון האפשרויות הוא אינסופי. מדבקות אלו אף הן רחיצות במעט מים.

·         מדבקות קיר סצנה- סוג זה של מדבקות מטרתו ליצור סצנה על הקיר, ביחוד על קירות בחדרי תינוקות וילדים. ניתן למשל לרכוש מדבקות ויניל נפרדות וליצור תמונה אחת גדולה. כדוגמה ניתן לרכוש מדבקת קיר ספינת פיראטים, מדבקת קיר ים ועוד מדבקות קיר עם אלמנטים של סצנת שודדי ים וליצור קיר שלם בו ניתן ממש לחוות כניסה לעולם האגדות. לחלופין ניתן ליצור סצנת נסיכות וזאת ע"י טירה מכושפת, כרכרה וכמובן נסיכה. גם סוג זה של מדבקות ניתן להדביק על כל משטח ישר, חלק ויבש ומגוון האפשרויות הוא אינסופי ומאוד תלוי ביצירתיות של הלקוחות.

·         מדבקות ויניל עם נייר אפליקציה- במקרה זה מדובר בסוג המדבקה הכי קל להתקנה. כל מדבקה מכוסה בחלקה הקדמי במעין נייר שקוף/חצי שקוף אשר עוזר להעביר את המדבקה אל הקיר. פשוט מאוד מהדקים את המדבקה אל החלק השקוף/חצי שקוף, מסירים את גב המדבקה כלומר החלק הלבן והעבה, מניחים את המדבקה כלפי המשטח (למשל הקיר) ומהדקים. לאחר מכן מסירים את החלק השקוף/חצי שקוף מהקיר וסיימתם. המדבקה נשארת דבוקה אל הקיר ומקנה ממש תחושה של ציור ממש כמו ציור של אומן.

·         מדבקות לשקעים- מדבקות לשקעים הפכו נפוצות בשנים האחרונות, בעיקר לכיסוי שקעים בחדרי ילדים ותינוקות אך לא רק. במקרה זה מדובר במדבקות ויניל או נייר, חתוכות או מודפסות אשר כל תפקידן הוא להסתיר את בית השקע וליפות את האזור.

·          מדבקות לוח מחיק- סוג של מדבקות קיר הוא האהוב עלינו ביותר. ניתן לחלק אותן ל-3 סוגים: מדבקות לבנות, מדבקות שקופות ומדבקות לוח גיר. 2 הסוגים הראשונים ניתנים לקשקוש ע"י טוש מחיק ולוח הגיר מתאים לקשקוש ע"י גיר בלבד. מגוון האפשרויות הוא עצום וניתן לשלב עיצובים מרהיבים סביב אותו לוח, בעיקר בחדרי ילדים ובחדרי ישיבות במשרדים.

זכרו שאין תרוץ יותר לקירות הישנים והמשעממים שלכם ושעולם מדבקות הקיר התפתח מאוד עם השנים, אף בקלות ההתקנה ואף במגוון העיצובים האינסופי שבו. היו אתם אדונים ליצירתיות שבכם ותנו לה לפרוץ החוצה ולקשט לכם את סביבת הבית, העבודה או אפילו החנות. תרשו לעצמכם להיות אמיצים בבחירת הדוגמה שתהיה יחודית רק לכם ותאפיין רק אתכם, אל תהיו כמו כולם אך בעיקר בעיקר- תהנו בבחירת ובהדבקת מדבקות הקיר.  

טואול הקמת אתרי אינטרנט